Možnosti využití

Reklama v místě prodeje
Na tohle jste čekali! Stěny, zrcadla, okna, výlohy, barové pulty, monitory, lednice, počítače … vše můžete využít jako „plakátovací plochu“. Statický plakát za žádných okolností nepoškodí podklad a po sejmutí po něm není žádná stopa. Jeho aplikaci zvládnete snadno sami a ušetříte peníze za profesionální instalaci.
Inzerce na veřejných místech
Statický plakát se hodí pro propagaci na veřejných místech, jako jsou čekárny a ordinace lékařů, lékárny, úřady, knihovny a jiné. Zveřejněte, co máte na srdci bez starosti, že poškodíte cizí majetek samolepkou, lepidlem či připínáčky.
Výstavy, soutěže, eventy
Statické plakáty se skvěle hodí při pořádání akcích v hotelech, konferenčních centrech a veletrzích. Všude tam, kde řešíte potřeb prostory rychle, krátkodobě a přitom profesionálně a efektně přizpůsobit firemní grafické identitě (instalovat loga, orientační systém, firemní vizuály…)
Direct mail
Vyzkoušejte originální medium - statický plakát - pro svou direct mailovou kampaň. Využijte jedinečnou možnost personifikace mailingu digitální Indigo technologií a vytvořte pro svého klienta něco jedinečného obsahem i formou.
Vklady do tiskovin
Statické plakáty lze v různých tvarech, formátech a provedeních vkládat strojově i ručně do tiskovin. Jde jednoduchou cestu, jak zůstat klientovi déle na očích v kanceláři nebo doma.
A mnoho dalšího…
Potřebujete originální dárek pro kolegu, nebo prezentaci na firemní školení? Statický plakát pro Vás vyrobíme již od jednoho kusu. Velké náklady tiskneme ofsetovou technologií.
Napište si o ceník a vzorek zdarma

Napadají Vás další originální možnosti využití statických plakátů? O tom nepochybujeme. Víme, že statické plakáty inspirují. Rádi Vám pomůžeme uvést Vaše myšlenky do života.

Máte dotaz/poptávku?

Kontaktujte nás